back to menu
Career

Folyamatmérnök

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Folyamatmérnök.

Feladatok:

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Széria termelés, valamint az előszéria bevezetésének támogatása
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák, gépmeghibásodások analizálása, kiküszöbölése
  • Munkautasítások készítése, aktualizálása
  • Gyártási és minőségügyi mutatószámok folyamatos javítása
  • Dolgozók munkafeltételeinek javítása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudás
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos aki egyaránt képes önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör